PŘI NÁKUPU NAD 1000,-KČ JE DOPRAVNÉ ZDARMA, ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO!

U nás můžete nakupovat i bez registrace. Přesto všem doporučujeme založení vlastního účtu.

Způsoby a ceny doručení

Doručení až domů rychle a spolehlivě. Záleží pouze na Vás, kterou z následujících způsobů doručení preferujete.

Kromě ČR posíláme také do Slovenska, Německa, Rakouska a Polska. 

PPL

Společnost PPL doručuje zásilky následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením vás bude kontaktovat přepravce a domluvíte se s ním na přesné místo a čas doručení. Jestliže jste si objednali zboží na dobírku, můžete je uhradit řidiči buď v hotovosti nebo platební kartou.
Cena vč. DPH: 99 Kč

DPD

Objednané zboží bude doručeno službou DPD. V případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na výdejním míste. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.
Cena vč. DPH: 99 Kč

GLS

Mezinárodní přeprava zásilek do Slovenska, Německa, Rakouska a Polska. GLS doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby.
Cena vč. DPH: 99 Kč

Doprava zdarma

U objednávky v hodnotě nad 1000 Kč vám zboží dodáváme zcela zdarma.

Způsoby platby

Jak uhradit Vaši objednávku? Záleží pouze na Vás, kterou z následujících způsobů plateb preferujete.

Dobírka

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

Platební kartou

Objednávku můžete bezpečně uhradit platebními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro, u kterých je povolena platba na internetu. Pro tuto platbu používáme platební bránu GoPay, která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení.

PayPal

U nás můžete jednoduše a bezpečně zaplatit také platebním systém PayPal. Placení zboží pomocí PayPal systému je pohodlné, stačí jen několik kliknutí.

Aktualizace…
  • Žádné produkty v košíku.