PŘI NÁKUPU NAD 1000,-KČ JE DOPRAVNÉ ZDARMA, ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO!

Velkoobchod

Společnost Antim Plus s.r.o. Vám nabízí značku přírodní kosmetiky Natura Siberica. Rádi vám přestavujeme skutečné severské kosmetické produkty a chtěli bychom se rozdělit s vámi o možnost odhalit starodávné sibiřské tajemství krasy.

Jedinečná nabídka certifikované přírodní kosmetiky za cenu běžné kosmetiky. Naše vize je přírodní cenově dostupná kosmetika pro každou domácnost.

Natura Siberica nabízí kompletní produktovou řadu organické kosmetiky vyráběné z divoce rostoucích severských bylin a dalších unikátních přírodních složek, podporující vlastnosti aktivních ingrediencí. Vzácnost, jedinečnost a efektivnost.

Naše klíčové podmínky velkoobchodní spolupráci:
1. Velkoobchodní nabídka je určena odběratelům, kteří nakupují zboží za účelem dalšího prodeje a jejichž obchodní činnost zaručuje pravidelné velkoobchodní nákupy.
2. Velkoobchodní odběratel je oprávněn prodávat distribuované výrobky pouze koncovým zákazníkům v obchodech a e-shopech schválených dodavatelem. Pro konkrétní obchod může být velkoobchodní nabídka omezena na určitý sortiment značek.
3. Velkoobchodní odběratel musí mít platnou registraci plátce DPH.
4. Minimální objednávka opravňující obchodníka k nákupu za velkoobchodní ceny je stanovena na 3 000,- Kč bez DPH.
5. Pokud odběratel nezadává objednávky po dobu delší než 3 měsíce nebo je objem zadaných objednávek za čtvrtletí nižší než 10 000,- Kč bez DPH, vyhrazuje si dodavatel právo ukončit velkoobchodní spolupráci bez předchozího upozornění.
6. Dodavatel si vyhrazuje právo omezit přístup k velkoobchodní nabídce, pokud distribuované výrobky nejsou prezentovány v souladu s požadavky dodavatele a výrobce.

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás prosím buď e-mailem na adrese info@naturasiberica.cz, telefonicky na čísle 777 800 390, nebo napište svůj dotaz do kontaktního formuláře a my se Vám rádi ozveme!

Aktualizace…
  • Žádné produkty v košíku.