PŘI NÁKUPU NAD 1000,-KČ JE DOPRAVNÉ ZDARMA, ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO!
nase-oceneni-banner

Naše ocenění

Prestižní evropské a ruské ceny

ALLURE BEST OF BEAUTY AWARD 2015 (Rusko)
DVA výrobky od Natura Siberica se staly nejlepšími dle názoru čtenářů časopisu Allure: Královský tělový peeling z řady výrobků Fresh Spa by Natura Siberica a Tonizující krém „Vlčí síla“ pro opravdové muže.

ALLURE BEST OF BEAUTY AWARD 2014 (Rusko)
Výrobek Natura Siberica „Rakytníkovo medový tělový peeling“ se stal nejlepší podle názoru čtenářů časopisu Allure. Na webu Allure.ru najdeme seznam nejlepších výrobků, sestavený na základě hlasování čtenářů.

Cena pojmenována po Vitusovi Beringovi (Rusko)
Natura Siberica se stala vítězem v nominaci „Nejlepší společnost“. Mezinárodní cena pojmenovaná po Vitusovi  Beringovi byla založena Asociací původních obyvatel Severu, Sibiře a Dálného Východu Ruské federace a Mezinárodní rusko-dánské nadace pro rozvoj původních obyvatel Severu, Sibiře a Dálného Východu „Batani“.

ICONS OF RUSSIA (Rusko)
V dubnu roku 2014 Natura Siberica obdržela uznání Symbol «Icons of Russia 2014″. ICONS OF RUSSIA je ojedinělý projekt, věnovaný symbolům Ruska – nejdůležitějším a významným událostem, společnostem a lidem spojenými s historií naší země.

Cosmeeting Paris 2014 (Francie)
Výrobek „Černé mýdlo Detox“ od Natura Siberica byl vyhlášen vítězem v nominaci „Nejlepší produkt pro péči o obličej.“ Výstava Cosmeeting Paris patří k nejvýznamnějším expozicím kosmetického průmyslu ve Francii.

ALLURE BEST OF BEAUTY AWARD 2013 (Rusko)
Výrobek Natura Siberica „Amarantová pěna do koupelny“ se stal nejlepší podle názoru čtenářů časopisu Allure. Na webu Allure.ru najdeme seznam nejlepších výrobků, sestavený na základě hlasování čtenářů.

INTERBEAUTY AWARD (Rusko)
Natura Siberica získala Zlatou medaili za tvůrčí přístup k budování národní značky. Výstava INTERCHARM profesionální – je přední akce profesionální kosmetiky a vybavení pro kosmetické salóny v Rusku, SNS a východní Evropu.

COSMOPROF BEST GREEN COSMETICS AWARD (Itálie)
Natura Siberica byl uznána nejlepší „zelenou“ značky Cosmoprof Bologna 2012. Cosmoprof – výstava kosmetického průmyslu, známá svými nápaditými myšlenkami.

THE NATURAL AND ORGANIC AWARD (Anglie)
Linie Little Siberica se stala nejlepší v kategorii „Nejlepší dětská přírodní kosmetika“. Společné ocenění časopisu Natural Products a britské certifikační společnosti organických výrobků Soil Association.

Aktualizace…
  • Žádné produkty v košíku.