PŘI NÁKUPU NAD 1000,-KČ JE DOPRAVNÉ ZDARMA, ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO!

Náš příběh

Sibiř je jedinečná přírodní rezervace s volnou divočinou, nepozměněnou po celá staletí. Aby bylo možné přežít v tak drsném podnebí, sibiřské byliny a rostliny syntetizují ochranné účinné látky a mají překvapující antioxidační vlastnosti. Natura Siberica využívá tyto úžasné vlastnosti sibiřských bylin a rostlin, a přenáší všechnu jejich sílu, pro zachování mládí a krásy pleti a vlasů. Všechny naše byliny jsou sklizeny ručně. V naších laboratořích studujeme jejich jedinečné vlastnosti, abychom dosáhli maximálního účinku. Vývojáři kosmetiky Natura Siberica provádí výzkumné expedice a hledání nejlepších složek.

Naše výrobky splňují evropské standardy kvality organické kosmetiky, což je potvrzeno mnoha prestižními certifikáty (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH).

V roce 2013 jsme zahájili stavbu organické farmy v Estonsku, certifikované Evropským bio-standardem EU 834/0, na které se budou pěstovat vzácné sibiřské rostliny.

Spotřebitelé si váží výrobků značky Natura Siberica pro jejich přírodní základ, účinnost a finanční nenáročnost. Každoročně stoupající počet našich klientů znamená, že jsme na správné cestě.

Natura Siberica má řadu mezinárodní ocenění, například:

  • Nejlepší značka Cosmoprof 2012 v italské Bologni v nominaci „Zelená kosmetika“.
  • Nejlepší organický výrobek pro matky a děti v roce 2013, Londýn, Velká Británie, Natural & Organic products Europe.
  • Vítěz v nominaci „Best face care product“ ( „Výrobek s nejlepší péči o obličej“) ceny Beauty Challenger Awards cenu na výstavě Beyond Beauty v Paříži.
Aktualizace…
  • Žádné produkty v košíku.